RU
09.10.2012, 15:45

Можливий стрілець з "Каравану" склав конкуренцію політикам

Можливий стрілець з "Каравану" склав конкуренцію політикамМожливий стрілець з "Каравану" склав конкуренцію політикамМожливий стрілець з "Каравану" склав конкуренцію політикамМожливий стрілець з "Каравану" склав конкуренцію політикамМожливий стрілець з "Каравану" склав конкуренцію політикамМожливий стрілець з "Каравану" склав конкуренцію політикамМожливий стрілець з "Каравану" склав конкуренцію політикамМожливий стрілець з "Каравану" склав конкуренцію політикамМожливий стрілець з "Каравану" склав конкуренцію політикамМожливий стрілець з "Каравану" склав конкуренцію політикамМожливий стрілець з "Каравану" склав конкуренцію політикамМожливий стрілець з "Каравану" склав конкуренцію політикамМожливий стрілець з "Каравану" склав конкуренцію політикам
Фото людини з батоном хліба і пляшкою молока сьогодні в Україні зустрічається чи не частіше, ніж реклама партій та кандидатів у народні депутати. Сьогодні підозрюваного у вбивстві охоронців в київському ТРЦ "Караван" не знають тільки ті, у кого немає телевізора, інтернету, і хто не буває на вулиці, а таких вкрай мало. У ЗМІ щодня потрапляють все нові знімки людини, якого міліція називає уродженцем Львівської області Ярославом Мазурком.

У всіляких міліцейських орієнтуваннях передбачуваний злочинець відображений як з хлібом і пляшкою молока під час фатального візиту в столичний торговий центр, так і в домашніх умовах, а також під час прогулянки на теплоході по Дніпру в Києві.

У міліції наводять такі прикмети розшукуваного: на вигляд 35-40 років, зріст 180-185 см, волосся русяве коротке, спортивної статури, під час злочину був одягнений у зелену куртку, сіро-блакитні джинси, чорні туфлі. При собі може мати вогнепальну зброю.

У разі отримання будь-якої інформації в міліції просять громадян повідомляти за телефонами: 278-36-83, 271-97-31, 271-90-96, 097-676-23-22, 097-676-17-16 або 102. МВС гарантує конфіденційність і грошову винагороду в розмірі 100 тис.грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне