RU
29.01.2015, 15:02

Мобілізація в Києві: призовників проводжають на навчання

Мобілізація в Києві: призовників проводжають на навчанняМобілізація в Києві: призовників проводжають на навчанняМобілізація в Києві: призовників проводжають на навчанняМобілізація в Києві: призовників проводжають на навчанняМобілізація в Києві: призовників проводжають на навчанняМобілізація в Києві: призовників проводжають на навчанняМобілізація в Києві: призовників проводжають на навчанняМобілізація в Києві: призовників проводжають на навчанняМобілізація в Києві: призовників проводжають на навчанняМобілізація в Києві: призовників проводжають на навчанняМобілізація в Києві: призовників проводжають на навчанняМобілізація в Києві: призовників проводжають на навчання
У Деснянському районі Києва у військовому комісаріаті відбулася церемонія відправки у війська військовослужбовців, призваних з мобілізації. Близько сотні призовників проводжали родичі, священик і представники місцевої влади.

Нагадаємо, сьогодні президент
Петро Порошенко повідомив, що мобілізація в Україні проходить за планом, вручено 73 тисяч повісток. Медичне обстеження вже пройшли 45 тисяч мобілізованих, після чого призовники вирушили в навчальні центри та військово-навчальні установи Збройних Сил.

У Міноборони відзвітували, що в Україні завершено перший етап четвертої хвилі мобілізації, що полягав у оповіщенні призовників про прибуття у військові комісаріати.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне