RU
19.01.2011, 16:35

Митрополит Володимир окропив святою водою Азарова, Льовочкіна і Попова

Митрополит Володимир окропив святою водою Азарова, Льовочкіна і ПоповаМитрополит Володимир окропив святою водою Азарова, Льовочкіна і ПоповаМитрополит Володимир окропив святою водою Азарова, Льовочкіна і ПоповаМитрополит Володимир окропив святою водою Азарова, Льовочкіна і ПоповаМитрополит Володимир окропив святою водою Азарова, Льовочкіна і ПоповаМитрополит Володимир окропив святою водою Азарова, Льовочкіна і ПоповаМитрополит Володимир окропив святою водою Азарова, Льовочкіна і ПоповаМитрополит Володимир окропив святою водою Азарова, Льовочкіна і ПоповаМитрополит Володимир окропив святою водою Азарова, Льовочкіна і ПоповаМитрополит Володимир окропив святою водою Азарова, Льовочкіна і Попова

Сьогодні після засідання Кабінету Міністрів Прем'єр-міністр Микола Азаров з підлеглими відправився на Оболонську набережну, де взяв участь у щорічній церемонії освячення води з нагоди Хрещення (Водохреще). Запастися здоров'ям від цілющої водохресної води прийшли також глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін і столичний градоначальник Олександр Попов.

Митрополит Володимир окропив святою водою вище керівництво країни.

Урочиста церемонія освячення води відбулася біля Свято-Покровської церкви, розташованої на набережній Дніпра.

Потім митрополит провів старовинний обряд освячення води у річці. Прочитавши молитви над лункою, вирубаною у формі великого хреста, Володимир опустив в ополонку срібний хрест. Після цієї церемонії вода в у річці вважається освяченою.

Вважається, що освячена вода додає здоров'я, лікує від всіляких недуг. Звідси і звичай поринати в ополонці. Примітно, що після купання у крижаній воді на Хрещення не страшна ніяка застуда, сьогодні вода має чудодійні властивості.

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА "ЛІГАБізнесІнформ"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне