01.10.2015, 11:18

Миколаївська школа передала морпіхам відремонтований БТР

Миколаївська школа передала морпіхам відремонтований БТРМиколаївська школа передала морпіхам відремонтований БТРМиколаївська школа передала морпіхам відремонтований БТРМиколаївська школа передала морпіхам відремонтований БТРМиколаївська школа передала морпіхам відремонтований БТРМиколаївська школа передала морпіхам відремонтований БТРМиколаївська школа передала морпіхам відремонтований БТРМиколаївська школа передала морпіхам відремонтований БТРМиколаївська школа передала морпіхам відремонтований БТРМиколаївська школа передала морпіхам відремонтований БТР
30 Вересня біля Миколаївського торговельного порту учні школи №50 спільно з місцевими волонтерами передали морським піхотинцям відремонтований бронетранспортер, раніше евакуйований з території окупованого росіянами Криму. Про це пише прес-служба Міноборони.

Ремонт бойової машини був проведений на кошти, зібрані батьками миколаївських школярів, а також волонтерів. Всього на приведення БТР в робочий стан було витрачено близько 20 тис. гривень. За словами школярів, ідея зібрати кошти на ремонт бронемашини належить учневі 6-А класу Владу Левицькому, який віддав всі свої заощадження на потреби армії - всього близько $300.

На пожертвування школярами гроші була відновлена ​​ходова частина машини, при цьому двигуни були повністю "перебрані". За словами працівника порту Віктора Радченка, капремонт БТР тривав два місяці.

Нагадаємо, що механіки миколаївського порту в цілому відремонтували для Збройних Сил України вже 50 одиниць бойової техніки.

Фото: прес-служба МіноборониПідписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне