RU
26.12.2014, 15:19

Місячна програма КНР: нові фото поверхні і апаратів

Місячна програма КНР: нові фото поверхні і апаратівМісячна програма КНР: нові фото поверхні і апаратівМісячна програма КНР: нові фото поверхні і апаратівМісячна програма КНР: нові фото поверхні і апаратівМісячна програма КНР: нові фото поверхні і апаратівМісячна програма КНР: нові фото поверхні і апаратівМісячна програма КНР: нові фото поверхні і апаратівМісячна програма КНР: нові фото поверхні і апаратівМісячна програма КНР: нові фото поверхні і апаратівМісячна програма КНР: нові фото поверхні і апаратівМісячна програма КНР: нові фото поверхні і апаратівМісячна програма КНР: нові фото поверхні і апаратівМісячна програма КНР: нові фото поверхні і апаратів
До річниці успішної посадки на поверхню Місяця космічного апарату Чанье-3 з першим китайським місяцеходом "Юйту" на борту Китайська академія наук оприлюднила нові якісні фотографії поверхні супутника.

Нагадаємо, що спочатку планувалося примісячення Чан'е-3 в кратері Залив Веселки, але фактично посадка відбулася чотирмастами кілометрами східніше в Море Дощів.

Місяцехід "Юйту" масою 140 кг, який живиться від панелей сонячних батарей, може розвивати швидкість до 200 метрів на годину. Апарат отримав ім'я персонажа китайської міфології Юйту ("Нефритовий заєць").

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне