RU
25.07.2019, 16:07

#letshelpbabusya. Нова хвиля флешмобу для літніх людей: фото

#letshelpbabusya. Нова хвиля флешмобу для літніх людей: фото#letshelpbabusya. Нова хвиля флешмобу для літніх людей: фото#letshelpbabusya. Нова хвиля флешмобу для літніх людей: фото#letshelpbabusya. Нова хвиля флешмобу для літніх людей: фото#letshelpbabusya. Нова хвиля флешмобу для літніх людей: фото#letshelpbabusya. Нова хвиля флешмобу для літніх людей: фото#letshelpbabusya. Нова хвиля флешмобу для літніх людей: фото#letshelpbabusya. Нова хвиля флешмобу для літніх людей: фото#letshelpbabusya. Нова хвиля флешмобу для літніх людей: фото#letshelpbabusya. Нова хвиля флешмобу для літніх людей: фото#letshelpbabusya. Нова хвиля флешмобу для літніх людей: фото#letshelpbabusya. Нова хвиля флешмобу для літніх людей: фото

LIGA.net - інформаційний партнер фонду Let's help

23 липня в різних містах України пройшов п'ятий флешмоб #letshelpbabusya, організатор - міжнародний благодійний фонд Let's help.

"Цього разу понад 20 міст і сіл підключилися до флешмобу, завдяки участі 208 волонтерів Києва та інших регіонів. Активні жителі України працювали в 50 магазинах столиці та 34 локаціях Черкаської, Дніпропетровської, Одеської областей, Львова, Чернігова, Чернівців, Івано-Франківська, Полтави, Сум, Житомира та інших регіонів ", - йдеться в повідомленні прес-служби фонду.

Волонтери чергували в залах супермаркетів, пропонували людям поважного віку доповнити їх кошики продуктами і оплатити ці покупки.

Мета флешмобу: звернути увагу громадськості до критичної ситуації, в якій опинилися самотні літні люди. Близько 300000 пенсіонерів України щомісяця отримують мінімальну пенсійну виплату в розмірі 1564 грн. Молодій родині цих коштів вистачає на кілька закупівель в супермаркетах, або на один похід в ресторан. "Але старенькі бабусі й дідусі повинні зі своєї пенсії оплатити комунальні послуги, придбати продукти, ліки", - кажуть у фонді.

Приєднатися до флешмобу могли небайдужі жителі з усіх куточків України. У флешмобі традиційно взяли участь відомі люди, лідери думок і блогери. Дар'я Малахова оплачувала покупки пенсіонерів в одному з магазинів Києва.

ДОВІДКА. МБФ Let's help проводить флешмоб з 2018 року. За цей час до акції долучилося більше 500 волонтерів з усієї країни. Загальна сума, яка була витрачена на оплату чеків під час проведення флешмобів, перевищила 400000 грн. Засновники МБФ Let's Help покривають всі адміністративні витрати фонду. 100% благодійних внесків фонд витрачає на реалізацію благодійних програм Гідна старість, Універсальне середовище, флешмоб #letshelpbabusya та інших.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне