RU
19.12.2012, 10:19

Красуня у погонах: визначені фіналістки конкурсу

Красуня у погонах: визначені фіналістки конкурсуКрасуня у погонах: визначені фіналістки конкурсуКрасуня у погонах: визначені фіналістки конкурсуКрасуня у погонах: визначені фіналістки конкурсуКрасуня у погонах: визначені фіналістки конкурсуКрасуня у погонах: визначені фіналістки конкурсуКрасуня у погонах: визначені фіналістки конкурсуКрасуня у погонах: визначені фіналістки конкурсуКрасуня у погонах: визначені фіналістки конкурсуКрасуня у погонах: визначені фіналістки конкурсуКрасуня у погонах: визначені фіналістки конкурсу
У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних сил України, розташованому в смт Десна на Чернігівщині, 18 грудня відбулися фінальні змагання в рамках всеукраїнського конкурсу "Красуня у погонах - 2012". Як повідомляє прес-служба Міноборони, фіналістки змагалися у стрільбі з пістолета, водінні військового джипу УАЗ і бойової машини піхоти БМП-1.

Особливістю конкурсу цього року стало те, що в ньому взяли участь не лише армійські красуні, але і представниці прекрасної статі з інших силових відомств України.

Всеукраїнський конкурс "Красуня у погонах - 2012" розпочався у квітні 2012 року. З цього часу організатори конкурсу отримали більше 1000 фотозаявок на участь у конкурсі від дівчат, які служать у силових структурах України. З них було відібрано 72 фотографії, які друкувалися на сторінках друкованих видань силових відомств. До фіналу дійшли 9 претенденток, які проходять службу в ЗСУ, МВС та Державній прикордонній службі України.

Ім'я переможниці першого Всеукраїнського конкурсу "Красуня у погонах - 2012" буде оголошено в Центральному будинку офіцерів ЗСУ під час урочистої церемонії 21 грудня.


Фото: прес-служба Міноборони
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне