RU
06.12.2012, 11:41

Київ вдруге за тиждень завалило снігом

Київ вдруге за тиждень завалило снігомКиїв вдруге за тиждень завалило снігомКиїв вдруге за тиждень завалило снігомКиїв вдруге за тиждень завалило снігомКиїв вдруге за тиждень завалило снігомКиїв вдруге за тиждень завалило снігомКиїв вдруге за тиждень завалило снігомКиїв вдруге за тиждень завалило снігомКиїв вдруге за тиждень завалило снігомКиїв вдруге за тиждень завалило снігомКиїв вдруге за тиждень завалило снігомКиїв вдруге за тиждень завалило снігомКиїв вдруге за тиждень завалило снігом
Київ вдруге за тиждень рясно засипало снігом. Опади, які почалися ще вчора ввечері і йшли всю ніч, до ранку перетворили вулиці столиці в суцільні замети.

Багато тротуарів міста являють собою лише протоптані перехожими стежки. Комунальна снігоприбиральна техніка з'явилася на вулицях тільки під ранок, проте до одинадцятої годин дня на багатьох дорогах міста результату її роботи так і не видно.

Тим часом ДАІ просить водіїв без гострої необхідності не виїжджати в місто на особистому автотранспорті. Також рекомендують не паркувати машини біля узбіч, щоб не заважати комунальній техніці розчищати сніг. За прогнозами синоптиків, снігопад продовжиться протягом всього дня не тільки в Києві, але і кількох областях України.

За даними київської влади, розчищати траси від снігу вийшли понад 250 одиниць снігоприбиральної техніки. Варто відзначити, що до кінця тижня в столиці очікуються нові опади, а також похолодання до -12.

Фото: ЛІГАБізнесІнформ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне