RU
13.07.2011, 14:40

Фоторепортаж: бійці держохорони показали "порятунок Януковича від теракту"

Фоторепортаж: бійці держохорони показали "порятунок Януковича від теракту"Фоторепортаж: бійці держохорони показали "порятунок Януковича від теракту"Фоторепортаж: бійці держохорони показали "порятунок Януковича від теракту"Фоторепортаж: бійці держохорони показали "порятунок Януковича від теракту"Фоторепортаж: бійці держохорони показали "порятунок Януковича від теракту"Фоторепортаж: бійці держохорони показали "порятунок Януковича від теракту"Фоторепортаж: бійці держохорони показали "порятунок Януковича від теракту"Фоторепортаж: бійці держохорони показали "порятунок Януковича від теракту"

Сьогодні у Києві на площі Конституції під Верховною Радою в рамках турніру Міжнародної ліги професійних охоронців елітні підрозділи Управління держохорони - Служби безпеки президента показали, як будуть захищати особу, що охороняється, від теракту.

За легендою, особа, що охороняється, - третя праворуч, традиційно пересувається по місту під наглядом охоронців в костюмах.

Бійці з легкістю знешкодили підозрюваного в замаху на особу, що охороняється.

Раптова "стрілянина" в центрі Києва розкрила один з численних секретів бодігардів - непримітний чемоданчик, який ніс в руках один з охоронців, перетворився на бронежилет. Під броньованим "плащем" помістилися і охоронець, і особа, що охороняється.

Дим і свист куль, схоже, нікому не заважають: особу, що охороняється, садять в автомобіль, щоб відвезти з місця замаху.

У програмі змагань - показові демонстрації дій охорони у разі нападу на кортеж і в інших надзвичайних ситуаціях, спаринги з рукопашного бою, практична стрільба, екстремальне керування автомобілем і перша медична допомога.

У турнірі, який триватиме п'ять днів, беруть участь 12 команд з України, Росії, Естонії і Молдови. У складі українських команд - реальні правоохоронці, які забезпечують охорону вищих посадових осіб держави, політиків і бізнесменів. "Основна мета турніру - здійснити аудит охоронців державних і недержавних структур, які ведуть охоронну діяльність", - повідомив президент Міжнародної ліги професійних охоронців України Олег Парінов.

З питань придбання фотографій з цього і інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся в Відділ продажу ИА ЛІГАБізнесІнформ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне