RU
12.09.2011, 14:54

FEMEN на очах у Періс Хілтон намагалися зірвати "ярмарок для олігархів"

FEMEN на очах у Періс Хілтон намагалися зірвати "ярмарок для олігархів"FEMEN на очах у Періс Хілтон намагалися зірвати "ярмарок для олігархів"FEMEN на очах у Періс Хілтон намагалися зірвати "ярмарок для олігархів"FEMEN на очах у Періс Хілтон намагалися зірвати "ярмарок для олігархів"FEMEN на очах у Періс Хілтон намагалися зірвати "ярмарок для олігархів"FEMEN на очах у Періс Хілтон намагалися зірвати "ярмарок для олігархів"FEMEN на очах у Періс Хілтон намагалися зірвати "ярмарок для олігархів"FEMEN на очах у Періс Хілтон намагалися зірвати "ярмарок для олігархів"

Жіночий рух FEMEN виступив проти "сутенерської природи українського модельного бізнесу". Вчора активістка руху Олександра Шевченко спробувала зірвати прес-конференцію "Міс Україна". Мимовільними свідками дійства стала "ціла плеяда "весільних генералів" на чолі з відомими претендентами лоховських грошей - Хілтон і Ван Даммом". Про це активісти написали на своїй сторінці в Live Journal.

На думку FEMEN, конкурс "Міс Україна" є нічим іншим, як "осіннім м’ясо-молочним ярмарком для олігархів- засновників, неупереджених суддів, шановних гостей та іншого хтивого зброду, охочого до наївної української "свіжини". "Жіноча краса не повинна бути товаром, вона, як і сама жінка, здатна на більше", - заявляють активістки.

"FEMEN продовжує послідовну лінію протестів "Модель, не йди в бордель!" - заявляють активістки.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: