RU
10.02.2011, 17:30

До Західної України підбирається велика вода

До Західної України підбирається велика водаДо Західної України підбирається велика водаДо Західної України підбирається велика водаДо Західної України підбирається велика водаДо Західної України підбирається велика водаДо Західної України підбирається велика вода

Кабінет Міністрів України виділив Закарпатській обласній держадміністрації 15 млн. грн. на заходи щодо ліквідації наслідків паводка.

Кошти виділені з резервного фонду державного бюджету. На 8-9 грудня на Закарпатті було оголошено штормове попередження у зв'язку із сильними опадами і формуванням паводка.

Водночас ситуація із підтопленнями на Волині ще не критична, але потребує негайного реагування.

За словами МНС Віктора Балоги, який відвідав Волинську область і оглянув затоплені території Любешевського, Камень-Каширського і Ратневського районів, нинішні підтоплення зумовлені недостатньою пропускною спроможністю річкових русел і заток, стан яких постійно гіршає через замулення.

На цих землях повеневого, паводковими, талими і дощовими водами щорічно затоплюються садиби у 102 населених пунктах і більше 190 тисяч гектарів земель.

За результатами візиту, В.Балога дав доручення очистити пойми річок, придорожніх кюветів, дренажних канав, водопропускних труб для відведення поверхневих і ґрунтових вод.

Погода: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне