RU
22.01.2015, 17:47

День Соборності: ланцюги єднання і спалення опудала Путіна

День Соборності: ланцюги єднання і спалення опудала ПутінаДень Соборності: ланцюги єднання і спалення опудала ПутінаДень Соборності: ланцюги єднання і спалення опудала ПутінаДень Соборності: ланцюги єднання і спалення опудала ПутінаДень Соборності: ланцюги єднання і спалення опудала ПутінаДень Соборності: ланцюги єднання і спалення опудала ПутінаДень Соборності: ланцюги єднання і спалення опудала ПутінаДень Соборності: ланцюги єднання і спалення опудала ПутінаДень Соборності: ланцюги єднання і спалення опудала ПутінаДень Соборності: ланцюги єднання і спалення опудала ПутінаДень Соборності: ланцюги єднання і спалення опудала ПутінаДень Соборності: ланцюги єднання і спалення опудала ПутінаДень Соборності: ланцюги єднання і спалення опудала Путіна
В Україні щорічно 22 січня відзначають День Соборності, приурочений до проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в 1919 році.

Сьогодні в багатьох містах України люди вийшли на акції на підтримку єдності країни. Живі ланцюги з'єднали мости в Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі та Кіровограді, марші єднання пройшли в Івано-Франківську та Житомирі, живу карту України створили жителі Одеської області.

Не обійшли увагою учасники акцій і російського президента - у Рівному муляж Володимира Путіна "приймав претензії" на центральній площі, а в Житомирі його опудало з табличкою "Агресор" і зовсім спалили.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне