RU
28.07.2014, 15:58

День хрещення Русі-України відзначили в Києві молитвами і ходою

День хрещення Русі-України відзначили в Києві молитвами і ходоюДень хрещення Русі-України відзначили в Києві молитвами і ходоюДень хрещення Русі-України відзначили в Києві молитвами і ходоюДень хрещення Русі-України відзначили в Києві молитвами і ходоюДень хрещення Русі-України відзначили в Києві молитвами і ходоюДень хрещення Русі-України відзначили в Києві молитвами і ходоюДень хрещення Русі-України відзначили в Києві молитвами і ходоюДень хрещення Русі-України відзначили в Києві молитвами і ходоюДень хрещення Русі-України відзначили в Києві молитвами і ходоюДень хрещення Русі-України відзначили в Києві молитвами і ходоюДень хрещення Русі-України відзначили в Києві молитвами і ходоюДень хрещення Русі-України відзначили в Києві молитвами і ходоюДень хрещення Русі-України відзначили в Києві молитвами і ходою
У Києві відбулися урочисті заходи, присвячені 1026-й річниці хрещення Руси-України. Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет разом з трьома десятками єпископів і сотнями священиків відслужив Божественну літургію у Володимирському соборі, потім на чолі з патріархом віруючі пройшли хресним ходом до Володимирській гірці.

Біля пам'ятника князю Володимиру відбулася урочиста молебень, під час якої святійший Філарет зачитав особливу молитву за звільнення України від навали окупантів.

В УПЦ МП в свою чергу відзначили, що святкування буде скромніше, ніж зазвичай - адже ще не виповнилося 40 днів з дня смерті Блаженнішого Володимира, який помер 5 липня, та й ситуація в країні така, що не до урочистостей. У Києво-Печерській Лаврі літургію очолить місцеблюститель Онуфрій.

День хрещення Київської Русі-України був заснований 25 липня 2008 року президентом України Віктором Ющенком в день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира - хрестителя Київської Русі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне