09.11.2016, 16:24

Боротьба з русифікацією: в Києві святкують день української мови

Боротьба з русифікацією: в Києві святкують день української мовиБоротьба з русифікацією: в Києві святкують день української мовиБоротьба з русифікацією: в Києві святкують день української мовиБоротьба з русифікацією: в Києві святкують день української мовиБоротьба з русифікацією: в Києві святкують день української мовиБоротьба з русифікацією: в Києві святкують день української мовиБоротьба з русифікацією: в Києві святкують день української мовиБоротьба з русифікацією: в Києві святкують день української мовиБоротьба з русифікацією: в Києві святкують день української мовиБоротьба з русифікацією: в Києві святкують день української мовиБоротьба з русифікацією: в Києві святкують день української мовиБоротьба з русифікацією: в Києві святкують день української мовиБоротьба з русифікацією: в Києві святкують день української мови
Сьогодні біля пам'ятника Тарасу Шевченку в Києві відбулася акція з нагоди Дня української писемності та мови. Свято відзначається щорічно 9 листопада, починаючи з 1997 року.

Учасники акції вийшли із закликами припинити русифікацію та розмовляти українською, щоб Росія не "захищала" в Україні російськомовних. Як відомо, останнім стало одним з надуманих приводів для вторгнення путінської армії в Донбас.

На радіо сьогодні традиційно проходить радіодиктант національної єдності. Ця акція була заснована в 2000 році. У написанні радіодиктанту можуть взяти участь всі бажаючі, головною його метою є демонстрація єдності з усіма, хто любить і шанує українське слово.

З учорашнього дня набув чинності закон про квоти на музику в ефірі українських радіостанцій, згідно з яким не менше чверті контенту повинні складати пісні українською мовою.

Фото - Андрій Гудзенко, ЛІГА.net

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.