RU
09.10.2012, 12:38

"Беркут" показав школярам, на що він здатний (фото)

"Беркут" показав школярам, на що він здатний (фото)"Беркут" показав школярам, на що він здатний (фото)"Беркут" показав школярам, на що він здатний (фото)"Беркут" показав школярам, на що він здатний (фото)"Беркут" показав школярам, на що він здатний (фото)
До учнів Тернопільської загальноосвітньої школи N4 приїхали гості в погонах.

Як повідомляє прес-служба МВС, бійці спецпідрозділу "Беркут" підготували для підлітків показові виступи, щоб познайомити їх зі своєю нелегкою професією.

У відомстві зазначають, що школярам випала унікальна можливість поспілкуватися зі справжніми професіоналами і знавцями своєї справи. Під наглядом співробітників міліції учні з інтересом розглядали бойову зброю. Продемонстрували беркутівці і засоби індивідуального захисту. Школярів особливо здивувало те, що щит і каска разом важать майже два десятки кілограмів, не всі діти змогли їх підняти.

"Найцікавіою частиною заходу, звичайно ж, стали показові виступи правоохоронців. Учні 5-11 класів з нетерпінням чекали, що ж відбуватиметься далі. На шкільний двір заїхав легковий автомобіль, за ним, в супроводі сирен, службовий міліцейський транспорт - це беркутівці переслідували умовного зловмисника. Кілька маневрів і машина порушник була змушена зупинитися, ще мить - і після серії блискавичних рухів він вже лежав на асфальті. Бійці спецпідрозділу блискуче впоралися із завданням", - розповіли в міліції.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне