RU
16.09.2011, 11:44

"Беркут" позбавив киян футболок "Спасибі жителям Донбасу"

"Беркут" позбавив киян футболок "Спасибі жителям Донбасу""Беркут" позбавив киян футболок "Спасибі жителям Донбасу""Беркут" позбавив киян футболок "Спасибі жителям Донбасу""Беркут" позбавив киян футболок "Спасибі жителям Донбасу""Беркут" позбавив киян футболок "Спасибі жителям Донбасу""Беркут" позбавив киян футболок "Спасибі жителям Донбасу""Беркут" позбавив киян футболок "Спасибі жителям Донбасу""Беркут" позбавив киян футболок "Спасибі жителям Донбасу""Беркут" позбавив киян футболок "Спасибі жителям Донбасу""Беркут" позбавив киян футболок "Спасибі жителям Донбасу""Беркут" позбавив киян футболок "Спасибі жителям Донбасу""Беркут" позбавив киян футболок "Спасибі жителям Донбасу"

Вчора ввечері бійці спецпідрозділу міліції "Беркут" відібрали під час акції на площі Незалежності у Києві партію футболок з написом "Спасибі жителям Донбасу".

"Ми зібралися тут на акцію, яку було узгоджено з КМДА. Акція передбачала ознайомлення людей з творчістю молодих українських дизайнерів, які критично ставляться до дій діючої влади", - повідомив журналістам керівник компанії ProstoPrint, яка займається друкуванням принтів на футболках, Денис Олійников.

Керівник ProstoPrint повідомив, що, прибувши на акцію, її організатори пред'явили дозвільні документи постовим міліціонерам, і питань у них не виникло. Через 20 хвилин, зі слів Олійникова, приїхав представник правоохоронних органів, який заявив, що футболки можна показувати, але продавати не можна.

Після цього організатори акції встановили скриньку для благодійних внесків - кожен бажаючий отримати футболку міг зробити внесок.

"Рівне о шостій годині прийшов "Беркут" і без пояснення причин забрав футболки, намагався забрати ящик з благодійними внесками... і відвіз в невідомому напрямі", - сказав Олійников.

Через півгодини група людей разом з депутатом Київради Олександром Бригинцем повернули на площу Незалежності коробку з чоловічими футболками. Як пояснив Бригинець, коробку доставили до Шевченківського райуправління міліції, і там йому її повернули під опис.

Керівник компанії ProstoPrint заявив, що планує надрукувати вдвічі більше футболок. Крім того, Олійников має намір звернутися до підприємців з тим, щоб вони надали йому підтримку, і подібну футболку можна було роздавати на вулиці за одну гривню або зовсім безкоштовно.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: