RU
06.10.2011, 14:59

85-річна іспанська мільярдерша вийшла заміж

85-річна іспанська мільярдерша вийшла заміж85-річна іспанська мільярдерша вийшла заміж85-річна іспанська мільярдерша вийшла заміж85-річна іспанська мільярдерша вийшла заміж85-річна іспанська мільярдерша вийшла заміж85-річна іспанська мільярдерша вийшла заміж85-річна іспанська мільярдерша вийшла заміж85-річна іспанська мільярдерша вийшла заміж

Одна з найбагатших жінок Європи, представниця древнього роду 85-річна іспанська герцогиня Альба вийшла заміж. Її обранцем став чиновник з департаменту соцзабезпечення Алфонсо Дієс, який молодше за неї на 24 роки.

Фінансовий стан герцогині оцінюється в 3,5 мільярди євро.

Весілля відгуляли в замку XV сторіччя, який належить аристократці.

Вона двічі овдовіла, з новим чоловіком познайомилася через свого другого чоловіка. Як зазначають іспанські ЗМІ, три роки тому вони випадково зустрілися біля кінотеатру в Мадриді і відтоді стали зустрічатися.

Раніше ЗМІ повідомляли, що всі шестеро дітей герцогині виступили проти її шлюбу з простолюдином. У зв'язку з цим з'явилася інформація, що герцогиня розраховує задобрити своїх нащадків, роздавши їм спадщину ще за життя.

"Алфонсо ні на що не претендує. Йому потрібна тільки я", - сказала герцогиня ще на початку цього року.

Перші чутки про можливе весілля були спростовані ще в 2008 році, коли будинок роду Альба оприлюднив заяву, в якій говорилося, що "стосунки герцогині і пана Дієса засновані на давній дружбі, але планів одружуватися у пари немає".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне