Українська Кін-Дза-Дза

Українська Кін-Дза-Дза

комерційний директор мережі лабораторій "Сінево Україна"
27.11.2019, 14:26

Чи є шанс у українського колективного пацаки не стати черговим "безробітним жителем села, що спровокував ДТП"

Читайте також російською: Украинская Кин-Дза-Дза

"Суспільство, в якому немає колірної диференціації штанів, - не має мети". І, якщо на далекій планеті з цим все було чітко й зрозуміло, то Україна пішла набагато далі...

Останнє резонансне ДТП з Миколою Кулебою чітко вказало українським пацакам на їхнє місце:

- винним відразу призначений той, хто не з системи;

- вся влада стурбована здоров'ям тільки членів своєї касти, а не всіх учасників ДТП;

- місцезнаходження потерпілих після події чітко демонструє принцип Quod licet Iovi non licet bovi - один в Феофанії, а інший в простій районній лікарні (вгадайте, хто де). А чому не в ЛШМД?!

Президент публічно і явно демонструє дискримінацію, офіційно переживаючи за здоров'я грубого порушника правил дорожнього руху, і навіть не згадуючи іншого постраждалого (хто він взагалі такий, щоб пов'язати фенечку на руці за його одужання).

Заступник міністра МВС зашкварюється зі своєю миттєвою тенденційно обвинувальною публікацією в Facebook і її наступними 13-ма правками після шквалу обурення пацаки.

Інші люди з системи починають відмазувати свого колегу, розводячи безглузді версії про раптову технічну несправність авто. І це навіть після оприлюдненого відео ДТП!

А сам винуватець ДТП не вважав за потрібне відразу визнати свою провину, не приніс вибачення потерпілому й не подав у відставку в зв'язку з невідповідністю займаній посаді.

В українській "Кін-дза-дзе" можна все, і це все сходить з рук, якщо у тебе кольорові штани. У наших політиків немає взагалі такого особистого активу, як РЕПУТАЦІЯ. А це саме він страждає в таких випадках і припиняє політичні кар'єри на зльоті в цивілізованих країнах. Але як у нас може постраждати те, чого не існує?

Тільки максимальна публічність, тільки моментальне розголошення відео і фото доказів, тільки масовий тиск пацаки на систему може захистити невинних!

Закон пацаці не помічник.

Пора чесно собі відповісти і жити з тим, що в українській "Кін-дза-дзе" кольорові штани можуть стріляти в людей, можуть створювати серйозні ДТП, можуть збивати пішоходів і можуть дуже багато чого іншого за межами Закону, що в нормальному громадянському суспільстві не можна собі навіть уявити...

... а нам всім, простим пацакам, треба взяти за обов'язкове правило використовувати авто тільки з реєстратором і, в разі чого, (учасник ви або свідок) - моментальний паблік, тільки так з'являється шанс у колективного пацаки не стати черговим "безробітним жителем села, що спровокував ДТП".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Статті, що публікуються в розділі "Думки", відображають точку зору автора і можуть не збігатися з позицією редакції LIGA.net

Коментарі

Останні новини