RU

Протест "Совка" під Радою

Протест "Совка" під Радою

специалист отдела продаж долговых ценных бумаг Dragon Capital
17.12.2019, 14:30

Сьогодні під парламентом Содом і Гоморра. Зібралися всі і Юля. Всі дуже різні. Чекають ще шахтарів. Але і так строката компанія. У всіх є щось спільне

Що спільного у євробляхерів, які протестують біля парламенту, і агролобі, які так само протестують зараз під парламентом? Це "хитрозроблений" протест.

Чого хочуть євробляхери?

Знову продовжити пільгу собі і вкотре отримати для себе окремі умови. Щоб усі платили податки, а вони ні. На цьому був побудований увесь рух євробляхерів. Дивіться, ви платите податки, а ми хитрі, знайшли дірку, зробили схему і платити податки не хочемо. Що в підсумку - чесні автовласники платять за себе і за того хлопця. Хтось розмитнив і платить податки, а хтось завозить до країни труну на колесах, побачивши яку у Ґрети Тунберґ трапився б інфаркт.

Такі собі маленькі чорнобилі в Києві і не тільки. І ті, хто вже заплатив податки, ще й дихає цим усім.

Як "хитрозроблені" євробляхери виправдовують свій протест?

Звичайно ж "хитрозробленою" турботою про тих, хто вже заплатив податки. Вони кажуть, що хочуть щастя для всіх. Але ось саме зараз треба продовжити їм пільговий період. З цими тимчасовими пільговими періодами завжди так, вони рідко коли не стають вічними.

Чого хоче агролобі?

Хоче, щоб права власників землі (7 млн ​​осіб) продовжили бути обмеженими, що забезпечує їх доступом до дешевої землі. І надприбутками. Агросектор в Україні - це бізнес. І вони заробляють, зокрема, на тому, що недоплачують власникам паїв. І що у тих немає вибору, немає можливості продавати.

І агролобі дуже проти того, щоб їхні прибутки перерозподілялися більш справедливо. І тому приватна власність, а значить і можливість нею розпоряджатися, для них ніщо. А ось "приватний прибуток" - дуже навіть все.

Як "хитрозроблені" аграрії виправдовують свій протест?

Звичайно ж "хитрозробленою" турботою про тих, чиє право приватної власності вони обмежують. Вони кажуть, що бідні бабусі і дідусі, а також просто всі власники паїв, занадто тупі, а тому їм не можна надавати право розпоряджатися їхньою приватною власністю. І просять залишити це право за ними самими. Поки народ не порозумнішає.

І хочуть продовжити тимчасовий мораторій. Щоб підготуватися. З цими тимчасовими мораторіями завжди так. Уже 18 років тимчасовий мораторій.

Там є ще якісь дивні люди з християнськими цінностями

Вони протестують проти чогось, але точно зрозуміти проти чого - важко. Здається, вони відстоюють своє законне право бити геїв і лесбійок. Але це не точно. Принаймні, вимагають залишити можливість для булінгу. А це європейські правила забороняють. І вони ніби й не проти йти до Європи, але ось точно, щоб залишити за собою можливість дати комусь у пику, якщо вона не сподобалася.

І чекають ще й шахтарів. Які йдуть протестувати проти ринку землі

Чому шахтарі проти ринку землі, сказати важко. Адже навіть футболісти донецького Шахтаря ближчі до теми ринку землі, бо бігають по траві. Але шахтарі теж підписалися. Напевно, дуже щедре агролобі і такий шанс втратити не можна. Тим більше, рано чи пізно дотації для держшахт закінчаться, а, значить, і дотації на шахтарські мітинги теж. І треба кувати залізо поки гаряче.

Так, там ще й проти трудового кодексу нового виступають.

Відстоюють старий, радянський.

Що ще об'єднує ці протести. Це протест "совка" проти декомунізації. Тому що ринок землі, який повертає українцю право купити і продати землю - це декомунізація в економіці. Тому що новий трудовий кодекс, за яким людей охочіше будуть брати на роботу, адже за старим неможливо звільнити навіть прокурора Кулика, це теж декомунізація трудових відносин. Не кажучи вже про те, що "кинути" ближнього, як євробляхери, - це є основним принципом будівника комунізму. Не кажучи вже про те, що право дати в морду має бути у будь-якого справжнього комуніста, особливо дати в морду комусь, хто відрізняється від тебе. І християнські цінності тут точно ні до чого. На відміну від цінностей "Совка".

"Совок" не здається. "Совок" протестує. "Совок" сильний.

Читайте російською: Протест Совка под Радой

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Статті, що публікуються в розділі "Думки", відображають точку зору автора і можуть не збігатися з позицією редакції LIGA.net

Коментарі

Останні новини