RU

Зовнішнє тестування цього року хочуть пройти 250 тис. людей

16.03.2011, 13:59

Бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні знань цього року висловили вже більше 250 тисяч людей. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив Міністр освіти і науки, молоді і спорту Дмитро Табачник.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Д.Табачник уточнив, що процес реєстрації і перевірки охочих взяти участь у незалежному тестуванні добігає кінця. "Можна сказати, що ми виходимо на проектні прогнозовані показники. Вже висловили бажання і зареєструвалися 251,5 тисяч охочих", - сказав він. За словами міністра, близько 194 тисяч - це випускники 11-х класів цього навчального року, і майже 60 тисяч - випускники минулих років, які хочуть поліпшити свої показники зовнішнього незалежного оцінювання.

Говорячи про дисципліни, які частіше абітурієнти вибирають для тестування, Д.Табачник зазначив, що на першому місці - "українська мова і література", які вибрали близько 246 тисяч людей, на другому місці - "історія" (183 тисячі).

"Цього року є і приємна новина, яка свідчить про зростання поваги до інженерних і технічних напрямів підготовки. Абсолютно рекордну кількість охочих писати тести з математики - майже 162 тисячі. Це дуже важливо", - додав Д. Табачник.

Д.Табачник додав, що далі серед переваг абітурієнтів йдуть предмети "фізика", "хімія", "біологія".

Дмитро Табачник: біографія та добірка новин>>>
Освіта: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини