RU

Zoom представила нову функцію, що блокує тролів і пранкерів: як нею скористатися

17.11.2020, 19:28
Zoom представила нову функцію, що блокує тролів і пранкерів: як нею скористатися - Фото
Фото: depositphotos.com

Нова функція безпеки Zoom зможе нарешті зупинити "зумбомберів": платформа тепер надає можливість призупинити зустрічі, щоб користувачі могли вигнати надокучливих тролів, повідомила компанія у своєму блозі.

Із зростанням популярності Zoom почала зростати і кількість пранкерів та тролів, які знайшли способи підключатися до дзвінків Zoom і різними способами заважати зв'язку. В інтернеті це назвали "зумбомбінг". Із новою функцією безпеки Zoom ви зможете призупинити зустріч, щоб заблокувати поганий контент, а також повідомити про зумбомбера адміністрації платформи.

Підписуйтесь на LIGA.Tech у Facebook:  головні новини про технології

Щоб поставити на паузу дзвінок, клацніть іконку "Безпека" під час виклику, а потім клацніть "Призупинити дії учасників". Коли ви це зробите, всі відео, аудіо, чат під час зустрічі, анотації, демонстрація екрану і запис будуть припинені, а всі кімнати обговорення буде закрито. З цього моменту Zoom запитуватиме власника чату, чи варто заблокувати надокучливого користувача і в разі позитивної відповіді, того буде виключено із зустрічі, а команда безпеки Zoom отримає скаргу.

Zoom повідомляє, що нову функцію включено за замовчуванням для всіх безкоштовних і платних користувачів, вона доступна в клієнтах Zoom для macOS, Windows і Linux, а також у мобільних застосунках Zoom.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram:  лише важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини