ЗНО-2017: бали будуть множити на три категорії коефіцієнтів

13.05.2017, 16:32
ЗНО-2017: бали будуть множити на три категорії коефіцієнтів - Фото
75179d5b260fbb8f03c83b21118bb038.jpg

Гриневич зазначила, що абітурієнти не повинні вступати тільки в Київ, тому одним зі стимулів вибору інших міст є регіональний коефіцієнт

Нинішні результати ЗНО будуть множитися на три коефіцієнти: регіональний, галузевий та сільський. Про це під час робочого візиту в Львівській області заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич, повідомляє Львівський портал.

"У цьому році введено так звані регіональний, галузевий та сільський коефіцієнти. Це означає, що конкурсний бал буде множитися на коефіцієнт. Цими коефіцієнтами ми хочемо збалансувати кількість вступників по всіх регіонах України", - пояснила Гриневич.

Вона зазначила, що абітурієнти не повинні вступати тільки Київ. Тому одним із стимулів вибору інших міст є регіональний коефіцієнт.

"Якщо діти вступають до Києва, то їх коефіцієнт 1. Якщо в Дніпро, Львів, Одесу, Харків - 1,1, якщо в Донецьку чи Луганську область, в переміщені вузи, то їх коефіцієнт 1,3. У всіх інших регіонах - 1,2. Галузевий коефіцієнт має орієнтованість на спеціальності природничо-технічні", уточнила глава Міносвіти.

За її словами, міністерство хоче підтримати тих абітурієнтів, які обирають ці складні спеціальності.

"І є сільські коефіцієнти: діти, які навчаються в селах, їх конкурсний бал буде множитися на 1,2. Цих абітурієнтів треба підтримувати, тому що вони дуже часто не мають доступу до якісної освіти", - розповіла Гриневич.

Крім того, в цьому році абітурієнти можуть реєструвати свої електронні кабінети вже з 29 червня. Це робиться для того, щоб реєстрація не накладалася з поданням документів, щоб не зависали сервери.

Раніше повідомлялося, що для проходження зовнішнього незалежного оцінювання зареєструвалося понад 240 тисяч осіб, серед обираних предметів для здачі найменшою популярністю користується фізика.

Основна сесія зовнішнього тестування пройде з 23 травня по 16 червня.

Тестування з української мови та літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, французької, німецької мови - 25 травня, з англійської - 29 травня, з математики - 31 травня, з історії України - 2 червня, з російської мови - 6 червня, з біології - 8 червня, з географії - 12 червня, з фізики - 14 червня і з хімії - 16 червня.

ЗНО з англійської мови не буде обов'язковим в 2017 році.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам