ЗНО-2018: оприлюднені результати по семи предметах

15.06.2018, 13:47
ЗНО-2018: оприлюднені результати по семи предметах - Фото
Фото: LIGA.net

У разі виникнення сумнівів у правильності встановлення результату учасник ЗНО може подати апеляційну заяву

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики, біології, а також іспанської, німецької, французької та англійської мов розміщено на інформаційних сторінках учасників. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

"Таблиці переведення тестових балів у рейтингову оцінку (за шкалою 100-200 балів) та таблиці відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень (за шкалою 1-12 балів) опубліковані на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі "Предмети ЗНО", - зазначається в повідомленні.

У разі виникнення сумнівів у правильності встановлення результату учасник зовнішнього незалежного оцінювання може подати апеляційну заяву в письмовій формі на адресу Українського центру оцінювання якості освіти.

Апеляційні заяви щодо результатів ЗНО можна подавати протягом п'яти календарних днів з дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета, з урахуванням дня оголошення (результати з математики, української мови та літератури, іноземних мов та біології оголошено 15 червня).

Учасники тестування зможуть ознайомитися зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Вони будуть завантажені на сторінки учасників до 16 червня.

24 травня 2018 року проходило зовнішнє незалежне тестування з української мови та літератури.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні