RU

Зниклого Харківського журналіста за ДНК знайти не вдалося

20.01.2011, 14:20

У МВС заявляють, за результатами експертизи непізнаних трупів, виявити головного редактора харківської газети "Новий стиль" Василя Климентьєва, що зник 11 серпня, не вдалося. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції заступник Міністра внутрішніх справ Василь Фарінник, відповідаючи на питання журналістів.

"На сьогоднішній день у нас немає непізнаних трупів, за якими ми могли б сказати, що це та людина, яким міг би бути Климентьєв", - сказав В. Фарінник, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Водночас, за його словами, у МВС розраховують на те, що світло у справі В.Климентьєва проллє зниклий свідок Андрій Козар. "Він був допитаний на самому початку слідства, і після цього сховався. Він офіційно оголошений у розшук, і є носієм інформації, яка могла б пролити світло на те, що відбувалося того дня, коли зник Климентьєв, і за день до цього", - зазначив В.Фарінник. Замміністра також наголосив, що завдяки такій інформації багато що у справі "різко може прояснитися і стати на свої місця".

Нагадаємо, 11 серпня засновник і головний редактор газети "Новий стиль" В.Климентьєв виїхав з дому з невідомим чоловіком на автомобілі "BMW" сріблястого кольору і не повернувся. Дзержинський райвідділ міліції Харкова порушив кримінальну справу за статтею "умисне вбивство".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини