RU

Зниження смертності від коронавірусу в Україні очікується в найближчі дні – прогноз НАН

21.04.2021, 11:05
Зниження смертності від коронавірусу в Україні очікується в найближчі дні – прогноз НАН - Фото
Ілюстративне фото – Depositphotos.com

У найближчі дні в Україні прогнозується зниження смертності від коронавірусу. Про це йдеться в прогнозі, опублікованому пресслужбою Національної академії наук.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Вчені говорять, що в Україні смертність від коронавірусу знаходиться на завершальній стадії плато, очікується її зниження в найближчі дні. При цьому в НАН додали, що в останні три-чотири тижні летальність від COVID-19 становила 2,5%.

Читайте також: США закликали уникати будь-яких поїздок в Україну – дуже високий рівень COVID-19

ДОВІДКА. Летальність – це показник відношення померлих хворих на COVID-19 до загальної кількості тих, що заразилися. Смертність показує, скільки людей померло від коронавірусу в конкретній спільноті.

Наприклад, в селі на 100 осіб коронавірусом заразилися 20 людей, одна особа померла. Показник летальності становитиме 5%, смертності – 1%.

Тут і далі за текстом – натискайте на таблиці і графіки, щоб збільшити

В НАН пишуть, що протягом минулого тижня спостерігалося впевнене загасання кількості нових виявлених випадків COVID-19. Вчені відзначають, що середньотижневе репродуктивне число (показує, скільки осіб заражає один хворий) склало 0,9 і має тенденцію до зниження.

В НАН прогнозують, що до 27 квітня в Україні за добу буде в середньому 12 369 хворих, до 4 травня – 11 122. Найвища захворюваність очікується в Києві, Дніпропетровській, Київській, Одеській і Харківській областях.

Читайте також: Влада Києва "з обережністю" заявила про стабілізацію ситуації з коронавірусом

Марк Сировой
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини