Знайдено новий вид метеликів на Алясці

17.03.2016, 11:02
Знайдено новий вид метеликів на Алясці - Фото
Фото: nationalgeographic.com

Новий вид назвали Tanana Arctic за назвою річки Танана

Американський фахівець з метеликів, лепідоптеролог, із Флоридського університету Ендрю Уоррен виявив новий вид арктичного метелика. Про це повідомляє журнал National Geographic.

Як з'ясувалося, він переглядав колекцію комах і звернув увагу на метелика-бархатника сімейства Chryxus. "Він здався йому більшим від звичайного і більш темного забарвлення. Вирішивши уважніше вивчити знахідку, він провів консультації з колегами з інших університетів", - наголошується в повідомленні.

При проведенні ДНК метелика і були виявлені його відмінності від метеликів інших видів. Новий вид отримав назву Tanana Arctic, за назвою річки Танана в центральній частині Аляски.

Перші арктичні метелики з'являються в кінці травня і зникають в липні. У зв'язку з потеплінням клімату, популяція поширилася на південь, зараз вони зустрічаються в штаті Колорадо.

Американський лепідоптеролог вважає, що в музейних колекціях можна знайти багато несподіванок з урахуванням того, методи ДНК-аналізу постійно вдосконалюються.

У США і Канаді відомі 825 видів метеликів і близько 10 тисяч видів молі. За словами Ендрю Уоррена, вивчення комах, які мешкають в Арктиці, допоможе краще розібратися в кліматичних змінах в високих широтах.

У кожному житловому будинку крім людей мешкає в середньому близько 100 видів членистоногих - від павуків і килимових жуків до мурах, вошей і інших комах.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования