RU

Жителям прикордонних регіонів України та РФ спростили пересування

17.04.2012, 12:01
Жителям прикордонних регіонів України та РФ спростили пересування - Фото
255c7f0b477cb6cebe5d56b2ed3659a9.jpg
Жителі прикордонних регіонів України та Росії відтепер можуть перетинати спільний кордон в міжнародних, міждержавних та місцевих пунктах пропуску цього регіону, жителями якого вони є, і перебувати на території суміжної держави в межах регіону, в який вони в'їхали через місцевий пункт пропуску, без реєстрації та заповнення міграційних карт строком до 90 днів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі МЗС, жителі прикордонних регіонів можуть перетинати кордон пішки, на велосипедах, мотоциклах, гужовому й легковому транспорті, що належать їм човнах, а також на автомобільному і поромному транспорті загального користування міждержавного сполучення в межах прикордонних регіонів. Також можна переміщати через кордон товари, не призначені для виробничої або іншої комерційної діяльності, у кількості, що не перевищує передбачені законодавством України та Росії норми ввезення (вивезення) товарів без сплати митних зборів і податків.

Дія цієї угоди в Україні поширюється на громадян України, які постійно проживають на територіях Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини