RU

Жертва гвалтівників з Врадіївки отримала інвалідність

05.11.2013, 12:44
Жертва гвалтівників з Врадіївки отримала інвалідність - Фото
Ірина Крашкова (фото - стопкадр з відео)
Жертва побиття і згвалтування у Врадіївці Ірина Крашкова отримала другу групу інвалідності. Про це заявив адвокат Крашкової Руслан Радецький, повідомляє Сегодня.ua.

Раніше на засіданні суду, яке відбулося 18 жовтня, Крашкова була екстрено госпіталізована. Наступні засідання жертва гвалтівників пропустила з причини поганого стану здоров'я.

Нагадаємо, що 26 червня троє чоловіків затягнули в свою машину, жорстоко побили і згвалтували 29-річну мешканку Врадіївки Крашкову. Вона впізнала гвалтівників і дала проти них свідчення.

Двоє з них виявилися співробітниками Врадіївського РВВС - лейтенант міліції Дмитро Поліщук та старший лейтенант міліції Євген Дрижак.

Побоюючись, що винні уникнуть відповідальності, обурені мешканці селища взяли штурмом місцеве РВВС. Ланцюг подальших акцій громадянської непокори і вимог чистки в лавах МВС отримала назву Врадіївський бунт.

16 жовтня суд у справі врадіївських гвалтівників завершив допит усіх свідків звинувачення і досліджував письмові докази, які підтвердили як побиття, так і згвалтування Крашкової.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини