RU

Жерар Депардьє прилетів в Україну

04.01.2013, 10:40
Жерар Депардьє прилетів в Україну - Фото
Фото: ЕРА
Французький актор Жерар Депардьє, якому напередодні було надано російське громадянство, прилетів в Україну. Про його можливий візит до Росії поки не повідомляється, - передає Ехо Москви.

Депардьє, який заявив напередодні про своє велике бажання жити в російському селі, поки прилетів до Києва. В Україні він, як повідомляється, повинен відвідати спектакль французького цирку "Фенікс" та провести один із закритих заходів. Крім того, відучора російський громадянин Депардьє відвідав фермерське виноробне господарство в Херсонській області. Скільки актор пробуде в Україні, не повідомляється, як не повідомляється і коли він приїде в Росію, життя в якій, як він написав напередодні в листі російським журналістам, його не лякає.

"Я обожнюю вашу культуру, ваш спосіб мислення. Мій батько свого часу був комуністом і слухав Радіо Москви. Це теж частина моєї культури. В Росії добре жити", - зазначив він у своєму вчорашньому посланні, звернувши увагу, що Москві волів би життя в селі.

Нагадаємо, президент Володимир Путін напередодні надав акторові російське громадянство. Відповідний указ був опублікований на сайті Кремля. У грудні Депардьє відмовився від французького громадянства. Причиною стало збільшення у Франції податків для багатих жителів країни. Згодом відповідний закон був скасований
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини