RU

Єжель заявляє про стабілізацію у Збройних Силах України

29.10.2010, 12:20
Єжель заявляє про стабілізацію у Збройних Силах України - Фото
aad41cfb58445f19ba0fb2da095a5d1f.jpg

Єжель заявляє про стабілізацію у Збройних Силах України

Міністр оборони України Михайло Єжель (на фото) запевняє, що ситуацію в Збройних Силах вдалося стабілізувати. Про це він заявив сьогодні під час урочистих заходів з нагоди ювілейного, 15-го випуску студентів Національного університету оборони України.

"Нам дісталася непроста спадщина. Попередні реформи, які проводилися у Збройних Силах, не мали комплексного і системного характеру, що призвело до дисбалансу в сфері гарантування безпеки і оборони держави", - зазначив М.Єжель, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Міністр також наголосив, що це обумовило виникнення цілого ряду проблемних питань, які сьогодні необхідно вирішувати у першочерговому порядку. "Але повинен сказати, що нам вже вдалося стабілізувати ситуацію в Збройних Силах, забезпечити їхнє ритмічне фінансування і створити умови для подальшого планомірного розвитку Збройних Сил", - додав він.

М.Єжель наголосив, що після того, як буде завершено оборонний огляд, його результати будуть покладені в основу розроблення цілого ряду програмних документів з оборонного комплексу, зокрема, Концепції подальшого реформування Збройних Сил на період до 2015 року і відповідної державної програми.

Михайло Єжель: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини