Жадан віддасть президентську премію дітям Луганщини

01.08.2016, 16:26
Жадан віддасть президентську премію дітям Луганщини - Фото
Сергій Жадан (фото - скріншот відео)
Письменник Сергій Жадан вирішив віддати отриману премію президента на потреби дитячих установ Луганської області. Про це він повідомив у себе в Facebook.

"Ми з видавцями хочемо ще раз подякувати Вам (президенту, - ред) за цю премію і передати її на потреби дитячих установ Луганської області. Ми з друзями-волонтерами вже деякий час допомагаємо дитячим садкам і інтернатам на Луганщині. Тому з радістю передамо і ці кошти дітям, сподіваючись на те, що в майбутньому волонтери не братимуть на себе функції державних органів, оскільки держава буде сумлінно і ретельно виконувати свої обов'язки, виходячи, перш за все, з почуття тієї ж відповідальності", - зазначив Жадан.

1.jpg

Фото: facebook.com/sergiyzhadan

Він додав, що йому було приємно отримати премію "Українська книжка року".

За його словами, відносини мистецтва з українською владою ніколи не були простими. "Не є вони простими і сьогодні - через складну ситуацію, в якій знаходиться наша з вами країна. Але мені здається, що саме сьогодні і позиція мистецтва, і позиція влади повинні характеризуватися словом відповідальність", - вважає Жадан.

30 липня Жадан
отримав премію "Українська книжка року".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю