Жінки працюють більше чоловіків - Всесвітній економічний форум

26.10.2016, 17:58
Жінки працюють більше чоловіків - Всесвітній економічний форум - Фото
Фото: ЕРА
Жінки в середньому працюють на 50 хвилин в день і на 39 днів у році довше, ніж чоловіки. Такими є результати дослідження Всесвітнього економічного форуму, повідомляє ВВС.

За останні десять років в світі стало майже на чверть мільярда більше працюючих жінок. Однак для повного усунення гендерної нерівності на роботі, якщо рухатися в цьому напрямку нинішніми темпами, знадобиться, як мінімум, 170 років, йдеться в звіті.

У доповіді враховується неоплачувана робота по дому, яку, в основному, роблять жінки. Усереднену цифру в 39 днів на рік дослідники отримали з урахуванням цього фактора.

В окремих країнах, наприклад в Індії, Португалії та Естонії жінки працюють на 50 днів на рік більше, ніж чоловіки. З іншого боку, в деяких країнах спостерігається зворотна тенденція навіть з урахуванням жіночої роботи по дому: в Японії та Нідерландах чоловіки працюють в середньому на півгодини в день більше жінок.

Що стосується оплачуваної роботи, то чоловіки в середньому виконують її приблизно на 39% більше.

Відповідно до опублікованого нещодавно дослідження Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), дівчатка витрачають в середньому на 40% більше часу на виконання різного роду роботи по дому, ніж хлопчики.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю