Жінки-оптимістки живуть довше - вчені

09.12.2016, 12:23
Жінки-оптимістки живуть довше - вчені - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Дослідники вважають, що людей можна навчити дивитися в майбутнє з очікуванням гарного, і це позитивно відбитися на їх здоров'я

У жінок, які дивляться на життя з оптимізмом, нижче ризик розвитку небезпечних для життя захворювань. Про це повідомляють дослідники з Гарвардського інституту охорони здоров'я населення імені Т.Х. Чана, передає російська служба Бі-бі-сі.

Вчені вивчили стан здоров'я більше 70 тисяч жінок і виявили, що до пенсійного віку оптимістки рідше хворіли смертельними видами раку, рідше страждали серцево-судинними та легеневими захворюваннями, і у них було менше випадків інсульту.

Дослідники вважають, що оптимізм важливий не тільки для здорової психіки, але може також мати біологічний вплив на тіло.

За словами доктора Еріка Кім з Гарвардського інституту, оптимізм на 25% заснований на генетиці, а це значить, що 75%, які залишилися, піддаються зміні. Людей можна переконати дивитися в майбутнє з очікуванням гарного, і це може позитивно відбитися на загальному здоров'я населення.

Доктор назвав кілька способів підвищити рівень свого оптимізму. За допомогою першого методу необхідно представити "найкращого себе" в різних життєвих ситуаціях - в сім'ї або на роботі, наприклад. Після чого подумати про те, як ви будете себе відчувати, якщо ви добре працюєте і досягаєте найкращих результатів.

Також можна кожен день писати на аркуші паперу три речі у вашому житті, за які ви вдячні. Спробуйте зробити це протягом тижня, і ви переконаєтеся, що ваш настрій покращиться.

Подібних результатів можна досягти, якщо протягом двох тижнів записуйте всі випадки, коли ви зробили щось хороше комусь іншому.

Читайте також:  Вчені назвали види спорту, які продовжують життя

1 березня 2016 року вчені з університету Женеви заявили, що здатність швидко думати і позитивна оцінка стану здоров'я  продовжують життя.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии