Згвалтування та сирітство: що ще чекає дітей України? p

01.04.2016, 10:46
Згвалтування та сирітство: що ще чекає дітей України? - Фото
8458401b062384cbb32f506e9b563f02.jpg

Круглий стіл "Стан дотримання прав дитини в Україні"

5 квітня 2016 року в м.Києві відбудеться засідання круглого столу "Стан дотримання прав дитини в Україні". Учасниками круглого столу будуть представники профільних державних органів, ООН та інших міжнародних організацій, дипломатичних представництв, Української Мережі за Права Дитини, громадських організацій.

На круглому столі будуть представлені результати дослідження ситуації з дотримання прав дитини в Україні, яке було проведене групою експертів на замовлення Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитяче Містечко» (доповідач: Комарова Надія Миколаївна, кандидат економічних наук, керівник відділу соціально-економічного становища молоді Державного інституту сімейної та молодіжної політики, голова правління МБО БФ «СОС Дитяче Містечко»).

Учасниками круглого столу будуть обговорюватися статеве насильство та інші порушення прав дітей, як наслідки військового конфлікту, а також: питання динаміки змін кількості дітей в інтернатних закладах та сімейних формах опіки; підготовки дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, до виходу із-під опіки; ефективності різних форм опіки в цьому питанні; вивчення дітей як об’єкту досліджень.

Засідання відбудеться 5 квітня 2016 року, з 10:00 по 13:00, у приміщенні Великого конференц-залу Національної академії наук України за адресою: вул. Володимирська 55, м. Київ. Прес-брифінг відбудеться о 9:15.

З приводу акредитації звертатися: Володимир Карнаушенко, Національний радник з питань адвокації (093 442 10 17; volodymyr.karnaushenko@sos-ukraine.org).

На правах реклами

Подписывайтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter и Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования