11.07.2018, 12:36

Здорові звички: Уляна Супрун дала поради, як прожити довше

Здорові звички: Уляна Супрун дала поради, як прожити довше - Фото
Уляна Супрун (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

В.о. міністра охорони здоров'я назвала п'ять здорових звичок

Реклама
Реклама

Дотримання хоча б однієї здорової звички збільшує тривалість життя на два роки. Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я  Уляна Супрун в Facebook.

"Щоденна фізична активність протягом 30 хвилин, не просто зробить вас здоровими, але і продовжить життя. Цифру два роки завдяки здоровим звичкам вчені визначили після дослідження серед 120 тис осіб протягом 30 років. Вони зібрали інформацію з національних опитувань США серед пацієнтів і виявили п'ять здорових звичок", - зазначила Супрун.

За її словами, це здорове харчування, достатній рівень фізичної активності (30 хвилин в день, - ред.), нормальна вага, відмова від куріння і відмова або хоча помірне вживання алкоголю.

"Люди, які мали хоча б одну з них - жили в середньому на два роки довше. Ті, хто дотримувався всіх цих звичок регулярно, жили в середньому на 12-14 років довше", - підкреслила Супрун.

Вона уточнила, що, ті, хто нехтував ними, набагато частіше вмирав від серцево-судинних захворювань і раку.

В. о. міністра охорони здоров'я розвіяла міфи, що спина болить переважно у літніх людей, спортсменів і тих, хто багато тренується або має проблеми з поставою.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама