RU

Заявою Прокаєвої про хабар Кулиняку зацікавилася ГПУ

02.08.2012, 13:14
Заявою Прокаєвої про хабар Кулиняку зацікавилася ГПУ - Фото
Влада Прокаєва. Фото: segodnya.ua
Генеральна прокуратура України доручила Міністерству внутрішніх справ провести ретельну перевірку недавніх публічних заяв Влади Прокаєвої, повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі ГПУ.

Нагадаємо, днями в ЗМІ з'явилася інформація про те, що звільнена з посади заступника гендиректора з міжнародного співробітництва Києво-Печерського історико-культурного заповідника Влада Прокаєва зізналася, що за отримання посади дала хабар керівнику заповідника Вікторії Лісничій. Хабар нібито призначалася міністру культури Михайлу Кулиняку.

Ліснича і Кулиняк спростували звинувачення Прокаєвої.

Влада Прокаєва - дружина дніпропетровського бізнесмена Сергія Прокаєва, колишня власниця модельного агентства Карін МММ, засновник і голова всеукраїнського фонду Обдаровані діти - майбутнє України. Була аспіранткою і заступником завідувача кафедрою ЮНЕСКО дипломатичної академії при МЗС України, викладала в цьому ж навчальному закладі спецкурс "Світова спадщина ЮНЕСКО". У 2006 році знялася у відвертій фотосесії для російської версії журналу Playboy. На посаді заступника гендиректора Києво-Печерського заповідника пропрацювала близько місяця. У пресі з'являлися заяви представників лаври про те, що вона занадто жорстко поводиться з колективом.

Досьє на Владу Прокаєву
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини