RU

Завтра в Криму очікують 20 тисяч мітингувальників

17.05.2012, 16:19
Завтра в Криму очікують 20 тисяч мітингувальників - Фото
Фото: crm-mia.gov.ua
Як повідомляє прес-служба ГУ МВС в Криму, щорічно 18 травня на території Автономної Республіки Крим проводяться траурні заходи, присвячені річниці депортації народів з Криму. У поточному році близько двадцяти тисяч осіб з усіх регіонів автономії зберуться під Сімферополем і організованими групами пройдуть до площі імені Леніна, де і відбудуться основні заходи.

У міліції наголошують, що з метою недопущення завтра масових заходів агресивної спрямованості, припинення незаконної діяльності окремих груп громадян, які можуть використовувати пам'ятні дні для підбурювання ситуації, організації та вчинення протиправних дій, розпалювання міжетнічної та міжрелігійної ворожнечі, Головне управління МВС в Автономній Республіці Крим розробило комплекс профілактичних заходів.

Зокрема, з 15 травня весь особовий склад кримської міліції переведений на посилений варіант несення служби. Для постійного відстеження оперативної обстановки створені та цілодобово діють оперативні штаби. На забезпечення охорони громадського порядку задіяно більше 1500 співробітників міліції і 500 військовослужбовців внутрішніх військ МВС України.

Також керівництво кримської міліції звертає увагу мешканців та гостей Криму на необхідність дотримання чинного законодавства при проведенні масових заходів, у тому числі зборів, мітингів, демонстрацій і закликає до дотримання коректності та толерантності в спілкуванні один з одним.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини