RU

Завтра розпочнеться суд у справі про врадіївське згвалтування

25.09.2013, 09:54
Завтра розпочнеться суд у справі про врадіївське згвалтування - Фото
Один з обвинувачених - капітан міліції Євген Дрижак (фото - argumentua.com)
Завтра в Миколаєві стартує найгучніший судовий процес року - почнуться засідання у справі про згвалтування 29- річної мешканки Врадіївки Ірини Крашкової. У скоєнні злочину підозрюють місцевих міліціонерів.

Справу про побиття та згвалтування Крашкової розглядатиме Первомайський міськрайонний суд.

Як повідомляє Сегодня, адвокат постраждалої Євген Стельмах очікує, що на засідання суду приїде Крашкова, яка одужує. "Можу припустити, що процес триватиме три-шість місяців", - сказав він.

Підозрюваних повезуть до суду під посиленим міліцейським конвоєм, щоб уникнути спроб самосуду. Адвокат Дрижака Володимир Клименко стверджує: в експертизах немає доказів того, що його клієнт причетний до згвалтування. Сам Дрижак повідомляв слідству, що в момент злочину був на робочому місці  в РВВС. Однак прокуратура вважає інакше. "Зібрано достатньо доказів, щоб винести обвинувальний вирок" , - заявила спікер миколаївської облпрокуратури Наталія Абрамова, посилаючись на заяву прокурора Миколаївщини.

Миколаївські тюремники розповіли Сегодня, що один з в'язнів, Дрижак, що перебуває в камері біля лазні СІЗО, сам став жертвою атак ув'язнених. "Його камера - недалеко від лазні... Коли ведуть інших підслідних в душ, то доводиться проходити повз камери з цим арештантом, так ось деякі, особливо досвідчені заарештовані, б'ють по двері камери Дрижака, викрикуючи лайки на його адресу. Ми таких, звичайно, караємо. Наскільки я знаю, Дрижак проживає в камері з ще одним екс-міліціонером. Дивиться телевізор, читає, пригніченим не виглядає, таке враження, ніби у себе вдома. Хоч він і не вважається якимось особливо небезпечним за нашими критеріями, але співробітникам миколаївського СІЗО дано розпорядження без необхідності з ним не спілкуватися - що з метою безпеки арештанта і тюремників", - розповів один із співробітників миколаївського управління тюремної служби. Офіційно в ДПтСУ цього не спростовують.

Нагадаємо, наприкінці червня в Миколаївській області була побита й згвалтована 29- річна мешканка смт. Врадіївка Крашкова. У скоєнні злочину підозрюються двоє правоохоронців - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті також нібито брав участь місцевий таксист Михайло Рабіненко.

Побоюючись, що винні уникнуть відповідальності, жителі селища взяли штурмом місцеве РВВС. Ланцюг подальших акцій громадянської непокори і вимог чистки в лавах МВС отримав назву "Врадіївський бунт".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини