RU

Заворотнюк "програла" Червоненкові: почався демонтаж катка "Ялта Ice"

04.09.2009, 16:19

Зірка телесеріалу "Моя прекрасна нянька" Анастасія Заворотнюк "програла" у конфлікті із заступником Київського міського голови Євгеном Червоненком. Сьогодні вранці КП "Комбінат благоустрою" почав розморожувати лід і приступив до демонтажу льодового катка "Ялта Ice", тимчасова споруда яка заважала організації і проведенню міжнародних змагань "Prime Yalta Rally".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Prime Yalta Rally", у розробці схеми демонтажу брав участь і сам Є.Червоненко. Коментуючи конфлікт з А.Заворотнюк, він сказав: "Ситуація проста - Анастасія Заворотнюк спробувала використати образ провінційної няні з серіалу для врегулювання питань свого бізнесу. На жаль, вона загралася і дуже увійшла в образ. Мені здається негідним використовувати довіру свого глядача у подібних цілях. Мені дуже шкода, що сучасні Остапи Бендери у жіночому виконанні намагаються обманювати мою країну. Мені б не хотілося більше коментувати це неприємне питання. Анастасії я б порекомендував надалі бути уважнішою у веденні бізнесу або не вести його зовсім, а робити те, що вона уміє - зніматися у серіалі про няню".

Нагадаємо, у середу зірка телесеріалу "Моя прекрасна нянька" А.Заворотнюк заявила, що все ще сподівається на вирішення конфлікту із заступником Київського міського голови Є.Червоненком, пов'язаного з проведенням проекту "Ялта Iсe" і щорічного етапу кубка Європи "Prime Yalta Rally 2009". Однак, за словами актриси, поки все, чого вона змогла добитися - це зустрічі з Є.Червоненком "у стилі 90-х".

А.Заворотнюк стверджує, що спочатку отримала згоду Є.Червоненка провести спільне шоу "Ялта Айс" і "Prime Yalta Rally" 11-13 вересня, однак потім, на другій зустрічі Є.Червоненко нібито вимагав демонтувати льодовий комплекс.

У відповідь Є.Червоненко заявив, що "Ялта Iсe" не дозволяє забезпечити безпеку гостей ралі, спортсменів.

Євген Червоненко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини