RU

Завдяки аспірину підвищилася виживаність онкохворих - вчені

21.04.2016, 10:52
Завдяки аспірину підвищилася виживаність онкохворих - вчені - Фото
Фото: healinsure.com
Пацієнти, які піддаються протираковій терапії, можуть підвищити свої шанси на виживання і зупинити поширення онкозахворювання аж до 20% завдяки прийому незначних доз аспірину. Про це йдеться в опублікованому у виданні Plos One огляді дослідників Кардіфського університету, пише сайт EurekAlert!

Медики стверджують, що з'являється все більше доказів того, що низькі дози аспірину надають явно позитивний ефект на зниження темпів зростання деяких видів раку. Які саме механізми в організмі при цьому задіяні, дослідники поки не можуть сказати.

У процесі вивчення явища були проаналізовані результати півсотні прикладів лікування колоректального раку, раку молочної залози і простати. Виявилося, що в поєднанні з іншими видами терапії прийом аспірину дає зниження смертності від онкозахворювань на 15-20%. Також завдяки цій "добавці" знижувалися темпи поширення новоутворень.

У доповіді вчених наголошується на необхідності подальших досліджень для підтвердження ефекту аспірінотерапіі при лікуванні раку.

Читайте також: Розробляється спосіб боротьби з раком програмуванням бактерій

У лютому 2016 року група вчених з США повідомила про розробку революційної терапії для боротьби з раком, в якій застосовуються генетично модифіковані T-лімфоцити.

Читайте також: Антихолестеринові ліки пригнічують ріст онкоклітин - вчені

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини