Затримано заступника начальника Врадіївського РВВС

Затримано заступника начальника Врадіївського РВВС - Фото
04.07.2013, 10:28

У прокуратурі стверджують, що міліцейський чиновник намагався допомогти своїм товаришам уникнути кари за злочин

Як повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області, за приховування злочину затримано заступника начальника Врадіївського РВ УМВС України в Миколаївській області. Щодо затриманого відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.365 КК України - перевищення влади або службових повноважень, яке супроводжувалося насильством.

"Попередньо можна говорити про те, що затриманий мало того, що не забезпечив повного і об'єктивного розкриття вчиненого злочину - він особисто, перебуваючи в дружніх відносинах з підозрюваними і з метою звільнити їх від відповідальності, незаконно вимагав від підлеглих приховати важливі факти. Ще раз повторюю - всі винні будуть покарані ", - заявив прокурор Миколаївської області Андрій Курись.

Нагадаємо, 26 червня в смт Врадіївка (Миколаївська область) двоє міліціонерів і водій таксі затягли в свій автомобіль 29-річну дівчину Ірину Крашкову, вивезли її в лісосмугу біля села Сирово, побили і згвалтували. Дівчина перебуває в лікарні з множинними переломами черепа, забоями, рваними ранами.

Крашкова стверджує, що її згвалтували двоє офіцерів міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті, за її словами, брав участь таксист Сергій Рябіненко. Суд ухвалив заарештувати всіх трьох обвинувачених.

Міністр внутрішніх справ відсторонив голову обласної міліції Миколаєва. Офіційна причина - миколаївська міліція повідомила МВС не всю інформацію, що призвело до протестів людей. Крім того, генпрокурор Віктор Пшонка звільнив прокурора Врадіївського району області Сергія Мочалка за неналежне виконання функціональних обов'язків.
Популярне