RU

Затримано заступника головного санлікаря Криму через забруднення моря

22.07.2011, 13:40

У Криму затримано заступника головного державного санітарного лікаря Автономної Республіки Крим. Про це повідомляє прес-служба прокуратури півострова.

Затримання проведено в порядку ст. 115 Кримінально-процесуального кодексу України (затримання слідчим підозрюваного у вчиненні злочину). Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу посадовій особі у вигляді тримання під вартою.

Раніше прокуратура АРК порушила кримінальну справу відносно заступника головного державного санітарного лікаря Криму за фактом службової недбалості, внаслідок якої заподіяно значного збитку навколишньому природному середовищу. Повідомляється, що внаслідок неналежного виконання посадових обов'язків керівником СЕС дозвіл на скидання стічних вод отримало підприємство, що порушувало норми допустимого скидання забруднюючих речовин. У результаті протягом трьох кварталів минулого року в Чорне море в районі Феодосії було скинуто тонни неочищених стоків. Збиток від забруднення оцінюється в 14,8 мільйонів гривень.

Також ЗМІ повідомляють, що затримано заступницю головного державного санітарного лікаря АРК Катерину Серебренікову.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини