RU

Затримано за підозрою в корупції голову Харківського райсуду

29.07.2011, 13:38
Затримано за підозрою в корупції голову Харківського райсуду - Фото
4d46aa43b2884980550a2235fbe24542.jpg

Затримано за підозрою в корупції голову Харківського райсуду
Співробітники Служби безпеки України в рамках роботи з протидії корупції в органах судової влади викрили протиправну діяльність голови Харківського районного суду, який, використовуючи своє службове положення, систематично вимагав і отримував хабарі від сторін у справах, які знаходилися у нього в провадженні.

Як повідомляє прес-служба СБУ, оперативники задокументувати низку фактів отримання суддею хабарів за розгляд справ і винесення рішень на користь зацікавлених осіб.

20 липня всі матеріали були направлені в порядку ст. 97 КПК України до Генеральної прокуратури, яка порушила стосовно голови вказаного суду кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 КК України (Отримання хабаря у великому розмірі або посадовою особою, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або сполучене зі здирством хабаря).

28 липня суддя затриманий на гарячому при отриманні хабарів в розмірі $2 тис. за винесення вироку, не пов'язаного з позбавленням волі, і в розмірі $1,5 тис. за позитивне рішення про визнання права власності на житловий будинок.

Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини