Засуджений в Криму українець вимагає переведення з РФ в Україну

17.08.2017, 10:17
Засуджений в Криму українець вимагає переведення з РФ в Україну - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Засуджений в анексованому Криму громадянин України Іван Федірко, якого етапували до Адигеї, оголосив голодування з вимогою, щоб його перевели на материкову територію України. Про це повідомляє російська служба Бі-бі-сі з посиланням на правозахисників.

"Ув'язнений протестує проти невиконання Росією резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи від 12 жовтня 2016 року про передачу на підконтрольну Україні територію громадян України для подальшого відбування покарання", - зазначили в Центрі інформації про права людини.

Ув'язнений також повідомляє, що планує продовжувати голодування, поки йому не нададуть документ "із зазначенням дати переведення для відбування покарання на територію України".

Іван Федірко відбуває покарання в російській Республіці Адигея з серпня 2015 року відповідно до вироку так званого київського районного суду міста Сімферополя.

"Протягом двох років Федірко неодноразово просив адміністрацію колонії надати медичну допомогу. Однак йому кожен раз відмовляли", - повідомили в Центрі.

Правозахисники розповіли, що з аналогічними вимогами наприкінці липня 2017-го оголосив голодування українець Євген Давидов. Він відбуває покарання в Ростовській області.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю