RU

Застосунок "Київ Цифровий" зробили за три місяці: подробиці від розробників

11.01.2021, 15:28
Застосунок
Фото: КП ГІОЦ

На розробку програми "Київ Цифровий" пішло близько трьох місяців. Про це повідомив LIGA.net  заступник директора комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр" (ГІОЦ) Євген Коробенко.

За його словами, розробку нової програми КП ГІОЦ доручило місто, тому що користувачі Kyiv Smart City скаржилися на складний вхід в застосунок, технічні збої, які заважали забирати евакуйований автомобіль і труднощі з покупкою QR-квитків.

"Ці складності підштовхнули до розробки нової програми", – підкреслив Коробенко.

Застосунок розробляла команда КП ГІОЦ, так як це її обов'язок, підрядників не залучали. Після завершення тестування застосунок опублікували в AppStore і Google Play під обліковим записом КП ГІОЦ.

"Ми не зобов'язані були попереджати команду Kyiv Smart City, оскільки не мали з ними ніяких правових відносин", – пояснив Коробенко.

За словами розробників, найближчим часом у застосунку з'явиться функція голосування за міський бюджет та завантаження учнівських квитків.

  • 5 січня на Facebook-сторінці розробника програми Kyiv Smart City громадської організації з аналогічною назвою з'явився пост про те, що застосунок перестав працювати, про що команду ніхто не попередив. Користувачам Kyiv Smart City запропонували завантажити новий застосунок "Київ Цифровий".

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Нина Глущенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини