RU

Зарплати українців цього року можуть збільшитися на 2%

09.04.2010, 14:55

Реальна зарплата українців до кінця 2010 року зросте на 2%. Про це заявив сьогодні на прес-конференції керівник інформаційно-аналітичного центру "Forex Club" Микола Івченко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, М.Івченко зазначив, що темп зростання середньомісячної номінальної заробітної плати у 2010 році може становити близько 15%. "З урахуванням прогнозних темпів середньорічної інфляції в розмірі 13% індекс реальної заробітної плати, ймовірно, зросте на 2%, а реальні прибутки населення збільшаться на 2,5%", - наголосив він.

Крім того, за словами М.Івченка, ситуація із зайнятістю в Україні протягом 2010 року поліпшиться, чому будуть сприяти відновлення ВВП на рівні 4%, зростання промисловості - на 7,1% і роздрібного товарообігу - на 5%. "Однак вийти на докризовий рівень, з урахуванням запізнілого характеру показника безробіття щодо ВВП і зростання промислового виробництва, Україна зможе тільки у 2011-2012 роках", - заявив експерт.

Нагадаємо, згідно з даними дослідження рекрутингової компанії "Hudson", у поточному році 24% українських роботодавців планують збільшити зарплати своїх співробітників на 6-10%.

Читайте також:

Шлях кар'єриста: правила змінилися (АНАЛІТИКА) >>>

Співбесіда у всеозброєнні: поради експертів (АНАЛІТИКА) >>>

Стрічка ЗАРПЛАТ: реальна інформація про реальні зарплати на умовах конфіденційності. Вам є що додати? >>

Ринок праці: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини