RU

Запрацював сервіс перевірки квитанцій: мокрі печатки не потрібні

24.12.2019, 13:05
Запрацював сервіс перевірки квитанцій: мокрі печатки не потрібні - Фото
Дмитро Дубілет (фото - прес-служба Кабміну)

Кабінет міністрів України проголосував за запуск державного сервісу перевірки квитанцій. Він доступний за адресою check.gov.ua, повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет у Facebook.

"Цей сервіс заощадить українцям купу часу. За допомогою цього сервісу можна перевіряти квитанції в електронній формі, а не вимагати паперові з мокрою печаткою. Зараз, якщо ви платите держпослуги (паспорт, авто, загс тощо) - у вас вимагають квитанцію з банку. Тому ви зазвичай не можете просто платити через інтернет-банк або мобільний додаток", - написав Дубілет.

З моменту ідеї до моменту запуску сервісу пройшло трохи більше місяця. Для перевірки квитанції за допомогою нового веб-ресурсу необхідно дізнатися її код, який необхідно ввести на сторінці check.gov.ua.

Поки до сервісу підключені два банки - ПриватБанк і monobank, але найближчим часом повинні приєднатися інші банки. Протягом місяця установи, які надають державні послуги, отримають нові інструкції, згідно з якими вони повинні будуть приймати електронні квитанції. Додатково запустять гарячу лінію, куди українці зможуть скаржитися, якщо держслужбовці будуть відмовлятися приймати квитанції в електронній формі.

"До речі, часто в місцях надання послуг знаходяться каси банків з величезними комісіями. Цей сервіс дозволить тепер платити через смартфон, а не через ці каси. Таким чином, ви будете економити не тільки час, але й гроші", - пише Дубілет.

Читайте російською: Заработал государственный сервис проверки квитанций check.gov.ua

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини