RU

Записку з адресою вбитого судді написав Павличенко, - експертиза

12.03.2013, 13:05
Записку з адресою вбитого судді написав Павличенко, - експертиза - Фото
Дмитро і Сергій Павличенки в залі суду
Повторна почеркознавча експертиза, проведена за рішенням Апеляційного суду, показала, що адреса убитого судді Сергія Зубкова, знайдена у квартирі сім'ї Павличенків, була написана Сергієм Павличенком. Результати експертизи були зачитані на сьогоднішньому судовому засіданні.

"Рукописний запис виконаний Сергієм Павличенком", - сказано в експертному висновку, текст якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В експертизі зазначені деякі невідповідності між почерком, яким написана записка та зразками почерку Павличенка-молодшого, але, на думку експертів, це не спроби навмисно змінити почерк. В експертизі сказано, що відмінності можуть бути викликані незручним положенням, в якому писалася записка, хвилюванням або збудженим емоційним станом.

Коли Сергія Павличенка запитали, чи згоден він з результатами експертизи, він відповів, що не визнає їх, так як це, за його словами, не може бути його почерк.

Нагадаємо, під час обшуку в квартирі Павличенка був знайдений аркуш паперу з написом "Голосіївська 13" (адреса вбитого судді Зубкова), який став одним з важливих доказів обвинувачення. Павличенки стверджували, що записку підкинули.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини