RU

Закриття Дорожнього контролю називають боротьбою з неугодними ЗМІ

15.02.2012, 18:10
Закриття Дорожнього контролю називають боротьбою з неугодними ЗМІ - Фото
f6317bfbc0d1df5daee48b89cdc24aaa.jpg
Незалежна медіа-профспілка України заявляє, що закриття за допомогою судового рішення сайту Дорожнього контролю є прикладом того, "як корумповані елементи в правоохоронних органах борються проти контролю громадськості".

"Вони таким чином намагаються закрити рот тим, хто моніторить Державну автоінспекцію і регулярно викриває неправомірні дії працівників ДАІ щодо автомобілістів. Крім того, корупціонери в міліцейських погонах показали можливий механізм закриття будь-якого ЗМІ, яке не потрапило владі", - підкреслили в медіа-профспілці .

НМПУ звертає увагу, що це вже боротьба не проти політичних опонентів чинної влади, а проти громадянського суспільства. "Боротьба проти тих активних громадян, які не бажають миритися з нинішніми помилковими грабіжницькими звичаями і прагнуть їх змінити. Медіа-профспілка закликає народних дорожніх контролерів не опускати руки і відкрити свій сайт в іншого провайдера", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 14 лютого згідно з рішенням Деснянського районного суду була тимчасово припинена робота сайту Дорожній контроль. Таке рішення було прийнято у справі N2-1346/12 за позовом Гетманцева Г.В. (Інспектор "Кобри" ДАІ МВС) до власника Roadcontrol Шапошнікову Р.В. Згідно із заявою даішника, на сайті Дорожнього контролю розміщується "недостовірна інформація, що ганьбить його честь і ділову репутацію".

Дорожній контроль: Сайт закрили через конфлікт з "Коброю". Інтерв'ю з власником сайту Ростиславом Шапошніковим >>>
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини