RU

Закордонний паспорт у Росію. У ДПСУ розповіли про ситуацію на кордоні

02.03.2020, 16:04
Закордонний паспорт у Росію. У ДПСУ розповіли про ситуацію на кордоні - Фото
Фото: прес-служба ДПСУ

За останню добу майже 7000 українців офіційно перетнули кордон із Росією за новими правилами, надаючи закордонний паспорт, 15 осіб отримали відмову через його відсутність. Про це сьогодні LIGA.net повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

За його словами, ситуація спокійна, ніяких обурень немає серед тих 15 осіб, кому українські прикордонники відмовили в перетині українсько-російського кордону.

Демченко зазначив, що в нововведенні є дві складових - це безпека і час оформлення.

Спікер Держприкордонслужби пояснив, що внутрішній український паспорт і свідоцтво про народження легше підробити, оскільки там нижчий рівень захисту, ніж у закордонного паспорта. "У свідоцтві про народження навіть немає фотографії", - додав Демченко.

Він повідомив, що раніше дані документів (внутрішнього паспорта і свідоцтва про народження) прикордонники вручну вносили в базу, зараз за секунди потрібна інформація закордонного паспорта зчитується рідерами.

Демченко уточнив, що українці стали менше їздити до Росії з початку війни на Донбасі. За даними Держприкордонслужби, в 2013 році було зафіксовано 6,2 млн перетинів українсько-російського кордону, 2018 році - 4,1 млн, 2019 році - 3,9 млн.

  • 29 березня повідомлялося, що з 1 березня для виїзду з України в Росію українцям потрібно мати закордонний паспорт.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини